• +38 (097) 745-29-82
  • Email: office@complife.ua
 

Розробка мобільного додатку "Картка клієнта" для магазину "Юніор"

Розробка нативного мобільного додатку для клієнтів мережі магазинів дитячого одягу "Юніор". Мета проекту - створення мобільної картки клієнта з використанням сучасних технологій. Клієнт може використовувати додаток замість пластикової бонусної картки і стежити за накопиченими/витраченими бонусами в особистому кабінеті. В додатку використовується реферальна система, за допомогою якої клієнт має можливість залучати в систему друзів, і отримує додаткові бонуси на свій рахунок.

Для використання системи клієнту буде достатньо пред'явити касиру або офіціантові QR-код в своєму телефоні - він сканує сканером даний код, а клієнт отримає бонуси на свій рахунок, а також продовжить накопичення бонусів для подальших покупок.

Оплата товарів і послуг

Після покупки, клієнт має можливість оплатити товар накопиченими бонусами. Клієнт вводить суму накопичених бонусів і пред'являє касиру або офіціантові QR-код в своєму телефоні.

Стрічка новин

Клієнт має можливість переглянути самі останні новини про доступні акції магазину, оновлення колекції товарів, інформацію про знижки на товари, а також докладну інформацію про товар.

Додаток "Картка клієнта"

Включає в себе наступні функції:

  • надавати знижку користувачам
  • нараховувати користувачам бонусні бали за покупки
  • запрошувати друзів в додаток і отримувати бонусні бали за покупки друзів
  • стрічка новин
  • інформація про накопичені/витрачені бонуси в особистому кабінеті

Push-повідомлення клієнтів

В додатку використовуються Push-повідомлення для можливості розсилати клієнтам повідомлення про новини, акції та спеціальні пропозиції.

Реферальна система

Дозволяє клієнтам запрошувати друзів в додаток і отримувати бонусні бали за покупки друзів. Це дає можливість залучати більше нових клієнтів.

Скріншоти додатки