• +38 (097) 745-29-82
  • Email: office@complife.ua

Оргтехніка

Компанія "CompLife" займається друкованою технікою протягом багатьох років надаючи якісний і надійний сервіс з обслуговування оргтехніки. Величезний досвід роботи в цій сфері дозволяє нам надавати якісні послуги за мінімально короткі терміни і невелику вартість, доступну кожній організації.

Заправка і відновлення картриджів

Ми заправляємо і відновлюємо картриджі для лазерного і струменевого типів друку. Робота виконується на сучасному професійному обладнані, розробленому спеціально для заправки і відновлення картриджів.

Ремонт і обслуговування

Компанія "CompLife" пропонує повний спектр послуг з ремонту і обслуговування офісної техніки: принтерів, копіювальних апаратів, багатофункціональних пристроїв. Ми проводимо ремонт і комплексне обслуговування основних вузлів друкарської техніки, а також подальшу консультаційну та профілактичну підтримку.

Сервісні бренди

Компанії, які нам довіряють

Встановлення СБПЧ

Система безперервної подачі чорнила(СБПЧ) — це пристрій, який забезпечує безперервну подачу чорнила із зовнішніх резервуарів в друкувальну голівку принтера. Система дуже зручна, тому що не доводиться виймати картриджі і відстежувати рівень чорнила. У комплект СБПЧ входять картриджі, ємності-донори, авточіпи, шлейф і спеціальні кріплення. СБПЧ має низку переваг: висока якість друку, відсутність необхідності в заміні картриджів та постійної очистки друкувальної голівки.

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

Гарантія якості виконаних робіт
Прийнятні ціни
Безкоштовна доставка