• +38 (097) 745-29-82
  • Email: office@complife.ua

У роботі з торговим обладнанням наша компанія має багаторічний досвід і ми зможемо підібрати під Вашу специфіку обліку обладнання оптимальну за ціною і якістю. Дане обладнання використовують як маленькі магазини, так і торговельні мережі, кафе, бутики і ресторани. Використовуючи торгове обладнання Ви заощадите час, підвищите сервіс в обслуговуванні клієнта, що допоможе рости і розвиватися вашому бізнесу. Компанія "CompLife" пропонує своїм клієнтам POS-термінали, принтери етикеток і чеків, термінали збору даних, мобільні комп'ютери, електронні ваги, витратні матеріали.

Принтери чеків

Принтери чеків призначені для друку рахунків, квитанцій, коротких звітів на термострічці. Зазвичай чекові принтери застосовується в складі POS систем магазинів, готелів, ресторанів і кафе. Їх робота проста і невибаглива в обслуговуванні. Його не потрібно заправляти фарбою або тонером, досить замінити рулон термострічки і принтер готовий до роботи. Перед покупкою принтера важливо розуміти, яку ширину стрічки ви будете використовувати - 58мм, або ширше - 80мм, чи буде зручно після друку кожного чека відривати його вручну, або ж купувати принтер з функцією автообрізки.

Принтери етикеток

Неможливо уявити собі магазин, який працює без цінників і етикеток або інших наклейок. За їх друк відповідає спеціальне торгове обладнання — термопринтер. Ми пропонуємо купити перевірені і надійні принтери етикеток для магазинів і складів будь-якого масштабу.

Сканери штрих-кодів

Це не замінний пристрій в торговельній сфері, швидкий пошук товарів і послуг за штрих-кодом заощадить час Ваших клієнтів під час покупки, що безсумнівно вплине на їх якість обслуговування. Вибір сканера штрих-коду залежить від типу об'єкту сканування штрих-коду, його якості нанесення на сам товар, можливо у вас не буде можливості піднести товар на відстань довжини шнура сканера, тоді Вам доведеться задуматися про можливість придбання бездротового пристрою. Останнім часом все популярнішим стає робота з QR-кодами, цю можливість теж варто враховувати при виборі сканера.

POS-термінали (моноблоки)

POS-термінал — це спеціалізований комп'ютер, який управляє роботою касового вузла. У комплект POS-терміналу входить все необхідне обладнання для швидкої і чіткої роботи каси. Магазин обладнаний POS-терміналами швидше обслуговує покупців, а його власник заощаджує час, легко контролює продажу і облік товарів.

Електронні ваги

Електронні ваги – це спеціальна техніка, призначена для комфортного проведення товарних і облікових операцій. У порівнянні з механічними аналогами, електричні пристрої захищені від переваги. До того ж їх практично неможливо переналаштувати без знання технічної бази, що захищає покупців від ризику бути обдуреним з боку недобросовісного продавця.

Витратні матеріали

В автоматизованих торгових системах основна і регулярна потреба припадає на чекову стрічку, стрічку для друку штрих-кодових етикеток і вагову стрічку для ваг з принтером етикеток.