• +38 (097) 745-29-82
 • Email: office@complife.ua

Розробка WEB-сайтів

Web сайт – це інформаційний ресурс, в якому можна розміщувати великий обсяг різноманітної інформації. Його можна наповнювати інформацією про товари або послуги, ілюстраціями, контактними даними, посиланнями і прайс-листами. Сайт часто використовуються для ознайомлення клієнтів про нові товари і про новини компанії. На кожній сторінці сайту інформація може містити текст, який може супроводжуватися фотографіями або малюнками.

Розробка WEB-сайтів

Робоча група кожного проекту складається з 5 осіб
Інтернет-маркетологи проводять повний аналіз ринку, вивчають пропозиції конкурентів, що дозволить вам зайняти лідируючі позиції на ринку. Важливим на цьому етапі є створення унікальної комерційної пропозиції, що буде виділяти вас серед ваших конкурентів і мотивувати клієнта на здійснення покупки.
Прототипування є незамінною частиною при створенні лендингів. Професійні копірайтери створюють тексти, які будуть показувати відвідувачам сайту ваші головні переваги, зрозумілою і простою мовою пояснюють які проблеми закриває ваш продукт і чим він буде корисний клієнту.
Веб-Дизайнери команди розробляють унікальний дизайн, виходячи з побажань клієнта і особливостей бізнесу. Ми не використовуємо шаблонний використовуваний усіма дизайн. Унікальний дизайн дозволяє грамотно презентувати вашу пропозицію і надовго запам'ятатися в пам'яті клієнта.
Ваш сайт буде коректно відображатися у всіх популярних браузерах і на всіх типах пристроїв (ПК, планшети, смартфони), що дозволить вашим клієнтам знайти вас з будь-якого пристрою не зазнаючи труднощів.
Фахівці команди професійно і ефективно налаштують рекламу в пошуковій системі Google, що дозволить вам мати величезну кількість відвідувачів на вашому сайті, які будуть здійснювати покупки.
Ми проводимо комплексну аналітику, підключаючи сервіс веб-аналітики  Google Analytics. Також відстежуємо поведінкові фактори відвідувачів за допомогою Вебвізор. Проводимо А / В тестування сайту з урахуванням типу трафіку. Комплексний і систематичний аналіз, дозволить значно знизити ваші витрати на рекламу що згодом призведе до збільшення вашого прибутку і в цілому ефективності рекламних кампаній.
Після запуску сайту ви отримаєте постійну технічну підтримку

МИ СТВОРЮЄМО САЙТИ ТАКИХ НАПРЯМІВ

Landing Page

Односторінковий сайт «Лендинг» використовується з метою підвищення ефективності реклами. «Лендинг» може бути будь-який сторінкою сайту, або спеціально створеною окремою сторінкою. Володіє системою управління, адаптивним дизайном і функціями для A/B тестування. При розробці використовуються сучасні технології візуалізації і структурування контенту.

Сайт візитка

Сайт-візитка - невеликий сайт, як правило, складається з однієї (або декількох) веб-сторінок і містить основну інформацію про організацію, приватну особу, компанію, товари або послуги, прайс-листи, контактні дані. Часто сайт-візитку використовують компанії, які не хочуть витрачати значні кошти на створення окремого сайту.

Інтернет-Магазин

Чому люди віддають перевагу інтернет-магазинам? Сьогодні це більш зручний і економічний спосіб покупки. Мудрі торговці розуміють попит і все частіше ведуть свій бізнес завдяки світовій павутині. Якщо вам потрібен функціонал, який дозволить купувати товари відразу без заявки і попереднього спілкування з менеджером - тоді замовляйте інтернет-магазин.

CRM-система

CRM-система — це прикладне програмне забезпечення для організацій, призначене для автоматизації стратегій взаємодії з замовниками (клієнтами), зокрема, для підвищення рівня продажів, оптимізації маркетингу і поліпшення обслуговування клієнтів шляхом збереження інформації про клієнтів і історію взаємовідносин з ними і подальшого аналізу результатів.
ХАРАКТЕРИСТИКИ НАШИХ САЙТІВ
 • Сучасний дизайн

  Чистий, легкий дизайн за останніми світовими трендами

 • Адаптація під пристрої

  Ваш сайт буде адаптований під мобільні і планшетні пристрої

 • Високе юзабіліті

  Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Купувати на сайті буде
  легко, просто і приємно

 • Адмін. панель

  Багатофункціональна адмін.панель зі статистикою і всіма необхідними даними

 • Повний доступ

  Після завершення проекту Ви зможете керувати ним і редагувати всі дані

 • Online підтримка

  Ми забезпечуємо повну підтримку і відповіді на всі Ваші питання

ПОРТФОЛІО РОБІТ