Розробка мобільного додатку "Картка клієнта" для магазину "Юніор"

Розробка нативного мобільного додатка для клієнтів мережі магазинів дитячого одягу "Юніор". Мета проекту - створення мобільного картки клієнта з використанням сучасних технологій. Клієнт може використовувати Дане додаток замість пластикової бонусної картки і стежити за накопиченими / витраченими бонусами в особистому кабінеті. В додаток використовується реферальная система, за допомогою якої клієнт має можливість залучати в систему друзів, і отримує додаткові бонуси на свій рахунок.

Для використання системи кліетну буде достатньо пред'явити касиру або офіціантові QR код в своєму телефоні - він вважає сканером даний код, а клієнт отримає бонуси на свій рахунок, а також продовжить накопичення бонусів для подальших покупок.

Оплаты товаров и услуг

После покупки клиент имиет возможность оплатить товар накопленими бонасуми. Вводит суму накопленых бонусов и предъявляет кассиру или официанту QR код в своем телефоне.

Оплаты товаров и услуг

После покупки клиент имиет возможность оплатить товар накопленими бонасуми. Вводит суму накопленых бонусов и предъявляет кассиру или официанту QR код в своем телефоне.

Cтрічка новин

Клієнт імієть можливість побачити самие останні новини про доступних акціях магазину, оновлення колекції товарів, інформацію про знижка на товари, а також докладну інформацію про товар.

Приложения "Картка клиента"

Включает в себя следующие функции:

  • предоставлять скидку пользователям
  • начислять пользователям бонусные баллы за покупки
  • приглашать друзей в приложение и получать бонусные баллы за покупки друзей
  • новостная лента
  • информация о накопленными/потраченными бонусами в личном кабинете

Push-повідомлення клієнтів

В додаток використовується Push-повідомлення для можливості розсилати клієнтам повідомлення про новини, акції та спеціальні пропозиції.

Реферальна система

Дозволяє клієнтам запрошувати друзів в додаток і отримувати бонусні бали за покупки друзів. Це дає можливість залучати більше нових клієнтів.

Скріншоти додатки